Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Ahoj ‚ vítej na stránkách o koních a kočkách..

Plemena psů

 

 

 

 

Psí plemena:  > Kanárská doga (Dogo Canario) Kanárská doga (Dogo Canario) - Agresivní charakter Kanárské dogy vyžaduje tvrdou ruku chovatele.
Psí plemena:  > Kanárský podenco (Podenco Canario) Kanárský podenco (Podenco Canario) - Pes s velice přátelským charakterem. V městském bytě se nedoporučuje držet, vyžaduje aktivní a dlouhé procházky.
 

 

 

 

Psí plemena:  > Kardiologie (Veterinární zákroky) Kardiologie (Veterinární zákroky) - Odhalit onemocnění srdce je otázkou včasného vyšetření pacienta, jinými slovy, pacient se nejprve musí dostavit včas k lékaři - specialistovi, aby bylo možné onemocnění potvrdit.
Psí plemena:  > Karelský medvědí pes (Karjalankarhukoira) Karelský medvědí pes (Karjalankarhukoira) - Silný, vytrvalý a nenáročný pes, se zdrženlivým a nedůvěřivým charakterem. Spolehlivý a bezpečný hlídač.
Psí plemena:  > Kastrace - ano či ne? (přínosy kastrace) Kastrace - ano či ne? (přínosy kastrace) - Kastrace je chirurgický zákrok, při kterém jsou odstraňovány pohlavní orgány a tím je trvale zajištěna nemožnost daného jedince rozmnožovat se.
Psí plemena:  > Katalánský ovčák (Catalan Sheepdog) Katalánský ovčák (Catalan Sheepdog) - Katalánský ovčák je živý, vyrovnaný pes. Hodí se pro roli služebního psa i jako domácího společníka.
Psí plemena:  > Kavalír King Charles španěl (Cavalier King Charles Spaniel) Kavalír King Charles španěl (Cavalier King Charles Spaniel) - Kavalír King Charles španěl (Cavalier King Charles Spaniel) je aktivní, půvabný a dobře vyvážený pes, s jemným výrazem. Je zábavný, přítulný a laskavý, smělý a absolutně nebojácný, bez sklonu k nervozitě či agresivitě.
Psí plemena:  > Kavkazský pastevecký pes (Kavkazskaia Ovtcharka) Kavkazský pastevecký pes (Kavkazskaia Ovtcharka) - Kavkazský pastevecký pes jsou velice vytrvalí a dobře přizpůsobeni k extrémním podmínkám životního prostředí.
Psí plemena:  > Kern Terier (Cairn Terrier) Kern Terier (Cairn Terrier) - Kern Terier je veselý, zručný, hbitý, šikovný, odvážný a smyslný pes s klidným charakterem.
Psí plemena:  > Kerry blue terier (Kerry Blue Terrier) Kerry blue terier (Kerry Blue Terrier) - Veselý, společenský, dobrácký a přítulný pes s kouzelným a přitažlivým zevnějškem.
TOPlist